1 / 1
Renault kangoo
5.000 €
12.06.2022 19:09

Гостивар / Гостивар

Odlicna sostojba.klima.2014.
Tovarno.
Nov uvoz
Koristeno za prevoz na pari
+ddv

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070314490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам