1 / 4
Cirkular ger
1 €
15.02.2023 08:33

Куманово / Куманово

Cirkular ger se prodavaat doneseni od Svajcarija poveke modeli

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

CH -alati
Потврден огласувач
078545447
Испрати Е-маил до огласувачот

Freza za drvo

3500 €

Cirkular kombinirka

2 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам