1 / 12
BMW 318 d.122 ks. 2006 God.
5.500 €
05.05.2022 07:03

Делчево / Делчево

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW 318 d.122 ks. 2006 God.
So mnogu oprema I mnogu socuvano so novi gumi I kompletno servisirano.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам