1 / 8
Продавам книги на Македонски и Англиски.
500 МКД
05.05.2022 11:48

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

НАПОМЕНА
ПО КАРГО ИСПРАЌАМ НАРАЧКИ МИНИМУМ 800 ДЕНАРИ

https://drive.google.com/file/d/1_HQiQZxTvJPqhzvZnYopC3KjgmSorrjh

МАКЕДОНСКИ НАСЛОВИ
Арт Спигелман Маус 400
Реј Бредбери Фаренхајт 250
ЛИФТ 1995-1996 350
Делчо Михајлов Нешто Поинаку 250
Frederik Begbede Љубовта Трае Три Години 200
Петре М. Андреевски Тунел 200
Антон Павлович Чехов 5 книги 500
Станислав Лем Соларис 250
Ернест Хемингвеј Снеговите на Килиманџаро 150
Роал Дејл Чарли и Фабриката за Чоколади 150
Џек Керуак На Пат 250
Вадим Зеланд Трансфуринг 1 200
Кристофер Паолини Ерагон 150
Ник Хорнби За Едно Дете 200
Илустриран Оксфорд Речник 3500
Државите во Светот 3500

ХРВАТСКИ
Opća Povjest Umetnosti 3500

АНГЛИСКИ НАСЛОВИ
Deborah Curtis Touching from a Distance (Ian Curtis and Joy Division) 350
Richard North Patterson Eclipse 300
L. Frank Baum The Wonderful Wizard of Oz 200
Scott Sigler Contagious 300
Mark Haddon A Spot of Bother 450
Tom Rob Smith Child 44 400
Kafka The Trial 200
Philip K. Dick UBIK 300
Jeanette Winterson Midsummer Nights 200
MASH Richard Hooker 300
John Steinbeck East of Eden 300
James Patterson Cradle and All 200
Oliver Sacks The Man Who Mistook His Wife For a Hat 250
Richard Montanari The Skin Gods 150


Категорија: Книги и литература / Книги / Популарна литература

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070325981
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам