1 / 10
mnogu atraktivna kuca za 2 braca so dva posebni vleza
320.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.08.2021 16:39

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

10

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

KASARNA

PREMIUM PONUDA,samo vo agencija "CHANAK"
SE PRODAVA!!!
golema semejna kuća,so 2 posebni vleza
-kućata e na 3 kata eden vlez,i 3 kata drug vlez
>>>idealna za 2 braća,pogolema familija<<<
za podetalni informacii : 078 271 777

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

eftina kuca sproti BOLNICA vo Tetovo

125000 €

Kukja so lokal od 37m2

159999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам