1 / 3
SE IZNAJMUVAAT DELOVNI PROSTORI CENTAR STIP
1 €
20.06.2022 16:02

Штип / Штип

Квадратура:

1 m²

Греење:

Струја

1.Ul.VANCO PRKE 130+115M2 VEDNAS DO TUTUNSKA BANKA

2.TRGOVSKI CENTAR:

-PODRUM 140M2 VEDNAS SPROTI STOKOMAK

-PRIZEMJE-PRVI SPRAT 77M2

3.NAMA PODRUM 200M2

INFORMACII NA TEL. 070 210 431

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Бритекс
Железничка ББ
Потврден огласувач
070/210-431 070/264-200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам