1 / 5
Se prodava kukja
1 МКД
06.04.2021 15:40

Свети Николе / Свети Николе

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

9

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Sveti nikole

Prodavam kukja vo sveti nikole
Kukjata e so odlicen plan i gradba, so deloven prostor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Иле Цековски "Циле-Транс"
Свети Николе
Потврден огласувач
070695075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам