1 / 12
PIAGGIO FLY 125 UVEZENI OD SVAJCARIJA
1.200 €
Цената е фиксна
16.05.2023 14:05

Велес / Велес

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2010

Модел:

FLY 125

Километри:

15000

PIAGGIO FLY 125 2010 SKUTERI UVEZENI OD
SVAJCARIJA 🇨🇭 🇨🇭 PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..BEZ ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
077533906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам