1 / 3
Пекарска Опрема
1 €
Цената не е фиксна
14.10.2021 15:43

Неготино / Неготино

Јавете се исклучиво на: 075-218-228 - ЗОРАН
Се продаваат печки за печење на бели печива.. Во исправна состојба!
Дувалка Miwe ispravna - ВО ТОП ФОРМА.
Инфо: 075-218-228 - ЗОРАН
Цена по договор!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

vane
Потврден огласувач
076608096
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам