1 / 12
BMW X5 xDrive 🇨🇭
15.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.06.2021 21:44

Ресен

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

173 kw / 235 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🇨🇭🇨🇭 Uvezen od Svajcarija!🇨🇭🇨🇭
xDrive 4x4
Kupen od prv sopstvenkk
200000 kilometri, REALNI, so servisna kniska (mozi proverka vo ovlasten servis na BMW)
2008 godina
Registriran cela godina
Panorama (soncev krov)
Vo odlicna sostojba!!

Poveke informacii na 077910920

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
077910920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам