1 / 3
Медицинските компресивни чорапи
10 €
27.02.2021 19:53

Чаир / Скопје

Медицинските компресивни чорапи се одлично решение за лица со длабока венска тромбоза, воспаление на површински вени, пост оперативни зафати, бременост, отоци и болки во нозете, проширени вени, венски рани, проблеми со циркулација, проблеми со лимфни едеми, повреди на нозете, мускулни грчеви, долготрајно стоење, сите лица кои се со постојана физичка активност.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

hixhame
Потврден огласувач
078343750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам