1 / 1
Rezervoar za nafta za kamion
200 €
Цената не е фиксна
16.05.2022 13:07

Дојран / Гевгелија

Rezervoar za nafta 400l,komplet so drzaci.

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Slave
Потврден огласувач
078420000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам