1 / 2
Рачна изработка на накит
300 МКД
Цената е фиксна
28.02.2021 12:29

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

обетки со епоксидна смола

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Останато / Обетки

Се бара од:

Artemis
Потврден огласувач
78635796
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам