1 / 4
Yamaha XT 660
По Договор
04.05.2021 21:30

Велес / Велес

Марка:

Yamaha

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2010

Модел:

XT 660

Километри:

20000

Моторот е презачуван, поседува 2 издуви акрапович а воедно со него идат и стандардните издуви, држачи за 3 куфери, нова предна гума. Моторот е во топ состојба.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Nikolce
Потврден огласувач
071520660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам