1 / 5
Maska kozna jakna XL velicina
2.100 МКД
24.11.2022 08:57

Скопје Центар / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Црна

Se prodava maska kozna jakna Xl velicina vo odlicna sostojba bez nikakvi ostetuvanja na nejze niti pa izbledena e negde, kako nova e, ubava meka koza postavena od vnatre i dodatok ima kapuljaca koja se stava po potreba. Kupena e vo grcija.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Srgjan
Потврден огласувач
070341239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам