1 / 1
ASUS UX 305F ULTRASLIN IPS FHD PERFEKTEN
17.000 МКД
Цената е фиксна
16.01.2023 11:34

Аеродром / Скопје

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Processor. Intel® Core™ M 5Y10 Processor, ...
Operating System. Windows 10 Home-ASUS recommends Windows 10 Pro for business. ...
Chipset. Integrated Intel® CPU.
Memory. LPDDR3 1600 MHz SDRAM, 4 GB, up to 8 GB.
Display. 13.3" Auto IPS FHD (1920x1080)/
Graphic. Integrated Intel® HD Graphics 5300.
Storage. - 120GB SSD. ...
Card Reader.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам