1 / 1
se prodava niva vo s volino debrca
10 €
28.02.2021 21:26

Охрид / Охрид

niva so povrsina od 25000 m vednas do branata na r sateska

Категорија: Останато

Се продава од:

korisnik
ohrid
Потврден огласувач
070572022
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам