Prodavam mesto vo Lesok 7479 m2 do ulica
По Договор
04.03.2021 09:50

Тетово / Тетово

Квадратура:

7479 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac vo s.Lesok pod ucilisteto 5048 m2 +2427м2 cena po dogovor komplet dokumenti

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

eli
Потврден огласувач
071344070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам