1 / 1
Reklama5.mk - Се бара 2-3 програмери
По Договор
28.12.2021 08:32

Охрид / Охрид

Категорија:

Компјутери, Интернет, Телеком.

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Reklama5.mk ( Бигмедиа Дооел ) има потреба од проширување на тимот.

Се бара 2-3 програмери, во Охрид и Струга, кој ќе работи на развој и одржување на веб апликации ( E-Commerce )
Позитивно би било оценето искуство во .NET програмирање:

Работното место дава можност за работа од дома и флексибилно работно време.

Сите заинтересирани можат да ги достават своите CV-ија на info@reklama5.mk

Реклама5 е отворена за соработка и со ИТ софтверски компании.

Сите апликации ќе бидат разгледани и оние кои ги исполнуваат условите ќе бидат повикани на понатамошен процес на селекција

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Reklama5.mk
Потврден огласувач
info@reklama5.mk
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам