1 / 5
Patiki za deca / Detski patiki
350 МКД
Цената е фиксна
14.10.2021 14:33

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

<30

Боја:

Други

Cenata e za na golemo. Vkupno 18 para.
Poradi zatvaranje na prodavnica se prodavaat NOVI detski patiki Nike i Adidas, broevi i ceni na samite sliki.
Telefon za kontakt: 078 / 247 - 320

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070612255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам