1 / 7
Renault Scenic
2.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.03.2021 11:10

Виница / Виница

Марка:

Renault

Модел:

Scenic

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Renault Scenic 1.9 dci 110 KS,vozilo e top e so 5 novi gumi se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo.Registrirano do 21.05.2021 godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Blagoj
Потврден огласувач
075790702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам