1 / 12
ATRAKTIVNA KUĆA pozadi "EVN"
192.500 €
01.07.2021 22:07

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

8

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2015

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

pozadi EVN

PREMIUM PONUDA,vo agencija "CHANAK"
SE PRODAVA!!!
golema semejna kuća,
-kućata e na 2 kata ,so mnogu ubav raspored

>>> se prodava komplet opremena kako sto se gleda na slikite <<<

za podetalni informacii : 078 271 777

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

ubava familijarna Kuca na glaven pat vo Kozle

249000 €

Prodažba na dve kući vo naselba Potok

89500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам