1 / 5
Се продава кука во строг центар.. хитно
1 €
22.05.2021 22:08

Штип / Штип

Број на соби:

5

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2011

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Вита Поп јорданова

Куката се наога на ул. вита поп јорданова. За повеке информаци јавете се на бројот
ЦЕНА ПОВОЛНА

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
071566785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам