1 / 8
SVETLO PREDNO ZA VELOSIPED
1.500 МКД
Цената е фиксна
03.04.2021 16:07

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava novo predno sletlo za velosiped.
Usb polnenje.
Pogodno za poveke nameni i sportovi.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Осветлување

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078302254
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам