1 / 2
Gradezen plac na magistrala na izlez od Kicevo za Sk
1 €
16.03.2022 07:53

Кичево

Квадратура:

12000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezen plac so povrsina od 12000 m2 na izlez od kicevo kon Sk koj izleguva na asvaltniot pat. Cena po dogovor. Povekje informacii na 070318320 Vladko.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Niva na magistralen pat Drugovo

1 €

Se prodava plac vo n. Ivanidol

39 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам