1 / 1
KUPUVAM CORSA PUNTO
1 €
Цената не е фиксна
06.03.2021 19:58

Брвеница / Тетово

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Останато

PONUDETE CORSA PUNTO DO 800 EVRA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

grozde
tetovo
Потврден огласувач
070321048
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам