Baram rabota so C kategorija
По Договор
01.03.2021 20:25

Куманово / Куманово

Категорија:

Работа во странство

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Доволни

Baram rabota sofer so C kategorija moze vo mk i vo stranstvo so makedonski pasos

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Danijel
Потврден огласувач
78339056
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам