Se izdava apartman
По Договор
02.03.2022 17:47

Штип / Штип

Квадратура:

50 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Se izdava sobi za studenti ili rabotnici!

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Vangelica
Потврден огласувач
078472978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам