1 / 9
Set Lamela za SUBARU Legacy Nova ne koristena
130 €
29.05.2022 02:53

Гостивар / Гостивар

Испраќам по карго    

Марка:

Subaru

Модел:

SUBARU

Tип на делови:

Ламела / Спојка

Se prodava set lamela za subaru legacy so drug lager kupena po greska pasira na ovie modeli
VALEO VALEO VALEO

Precnik 1 [mm]: 230
Verzija: DNG
Precnik 2 [mm]: 228
Profil glavcine: 25,2 x 22,6
Options: Bez pomocnog cilindra
Subaru Outback Estate 2.5 (2003 - 2010) 121kW
Subaru Legacy IV Estate 2.5 (2003 - 2006) 121kW
Subaru Legacy Mk III Estate 2.5 (1998 - 2003) 115kW
Subaru Legacy IV Estate 2.0 (2003 - 2006) 101kW
Subaru Legacy Mk III 2.0 (1998 - 2003) 92kW
Subaru Outback Estate 2.5 (2003 - 2010) 127kW
Subaru Legacy Mk III Estate 2.0 (1998 - 2003) 92kW
Subaru Legacy IV 2.0 (2003 - ) 101kW
Subaru Outback Estate 2.5 (1998 - 2003) 115kW
Subaru Legacy Mk III 2.5 (1998 - 2003) 115kW

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

........
Потврден огласувач
38971774477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам