Baram rabota!!!
400 €
29.01.2022 22:16

Аеродром / Скопје

Категорија:

Останато

Пол:

Женско

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Bilo kakva .... Imam zavrseno Angliski , Sredno Medicinsko... 38 god . Imam uskustvo vo ::: Prodazba , Marketing , So Deca , baram rabota bilo kakva , so min plata od 18 . 000den . BlagodaramКатегорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Mia
Потврден огласувач
00000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам