1 / 6
КОЛЧЕ ЗА СЕДИШТЕ- MOST
1.000 МКД
24.11.2021 22:04

Струга / Струга

Се продава колче за седиште most f-32 должина 30cm. 1000 ден. И стем за волан 300 ден.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Волани , Рачки

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
075902077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам