SE PRODAVA KUKA VO s.BLATEC
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.08.2021 12:00

Виница / Виница

Број на соби:

4

Квадратура:

260 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

94 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

S.Blatec

SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA s.BLATEC, KUKATA E NAMESTENA I ODMA VSELIVA MOZE DA SE VIDI VO SEKOE VREME (CENA PO DOGOVOR) PREVOD DOBIVATE ODMA
br.na parcela 735
POVEKE INFO NA TEL. 078 718 275 NATALIJA

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Natalija Voinova
Потврден огласувач
078718275
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам