Potrebni se Kelnerki
По Договор
02.03.2021 13:31

Скопје Центар / Скопје

Lokal Nasa Kafana ima potreba od kelnerki/sankerki
Kontakt na broj +38978693683

Категорија: Настани, Ноќен живот, Изложби / Кафулиња

Се продава од:

Nasa Kafana
Потврден огласувач
078693683
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам