1 / 3
Хармоника Кубана
100 €
Цената не е фиксна
30.11.2022 13:47

Прилеп / Прилеп

Се продава хармоника Кубана дугметааарка со 120 баса, руско производство, комплетно исправна и одлично сочувана со оригинален нејзин куфер

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
070259654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам