1 / 3
***ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА/PARCELA***
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.08.2022 17:39

Битола / Битола

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежна парцела од 10000 м2 зад пилана Молика (наспорти француски гробишта), на 150 метри од асфалтиран пат, погодна за индустриски објекти,фабрики и слично.
Телефон

072231574

072231574

072231574

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

///
Потврден огласувач
070237243
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам