1 / 2
HYUNDAI ACCENT DELOVI
1 €
15.05.2023 20:31

Македонски Брод

Марка:

Hyundai

Модел:

Accent

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

se sto vi treba povolno

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AvtodeloviBaLe
Потврден огласувач
077390555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам