1 / 2
SEAT CORDOBA 1.4 DELOVI
1 €
28.04.2022 08:28

Македонски Брод

Марка:

Seat

Модел:

Cordoba

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

se stovi treba povolno

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AvtodeloviBaLe
Потврден огласувач
077390555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам