1 / 3
DAEWOO LANOS DELOVI
1 €
27.05.2023 16:51

Македонски Брод

Марка:

Daewoo

Модел:

Lanos

Година:

11624

Гориво:

Бензин

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

57 kw / 77 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

se sto vi treba povolno

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AvtodeloviBaLe
Потврден огласувач
077390555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам