1 / 3
HYUNDAI PONY DELOVI
1 €
Денес 15:27

Македонски Брод

Марка:

Hyundai

Модел:

Pony

Година:

1994

Гориво:

Бензин

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

54 kw / 73 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

se sto vi treba povolno
motor mnogu dobar

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AvtodeloviBaLe
Потврден огласувач
077390555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам