1 / 2
KIA CARNIVAL 2.9 CRDI DELOVI
1 €
11.05.2022 08:37

Македонски Брод

Марка:

Kia

Модел:

Carnival

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

10000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

se stovi treba povolno

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AvtodeloviBaLe
Потврден огласувач
077390555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам