1 / 7
HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI DELOVI
1 €
27.05.2023 16:51

Македонски Брод

Марка:

Hyundai

Модел:

Terracan

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

15000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

5 kw / 7 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

se sto vi treba motor na vozilo moze da se proba vo sekoe vreme menuvac ima i racen i altomatik brzi spori se raboti

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AvtodeloviBaLe
Потврден огласувач
077390555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам