1 / 4
Desktop kompjuter
50 €
02.03.2021 23:36

Гостивар / Гостивар

Xaрд диск HDD:

80 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium

Тип на хaрд диск:

HDD

Kompjuter Desktop
DELL Optiplex 320
Procesor: Intel Pentium 4, 3GHz
RAM: 4 GB DDR2 800MHz Dual Channel
HDD: 80GB
DVD R/W: da
Se prodava samo kompjuterot bes ekran.

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Bujar
Потврден огласувач
070229353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам