1 / 1
Eftini original NIKE visoki kozni patiki br.39 %popust%
1 МКД
Цената е фиксна
26.06.2021 19:34

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

<40

Боја:

Кафена


Prodadeno

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Kako NOVI italijanski kozni maski cizmi br.41 %%ITALY%%

1 МКД

Germanski kozni patiki org.ADIDAS br.40 %popust%

900 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам