1 / 1
PREVOZ-TRANSPORT-SEKAKOV VID PRESELBI 24/7 NAJEVTINII
1 €
28.03.2023 20:56

Аеродром / Скопје

Vrsime transport na sekakov vid na roba(stoka)
Preselba na stanovi I kuki
Gradezni materijali
Muzicki instrument
Bela tehnika
Po potreba imame I rabotnici za utovar
TRANSPORT VRSIME VO MAKEDONIJA I STRANSTVO
NAJPOVOLNI CENI

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
075205365
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам