1 / 1
Продажба на земјиште - Берово
200 МКД
Цената не е фиксна
22.03.2023 17:40

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2434 m²

Тип на земјиште:

Останато

КП бр.10946 со површина од 2434м2 во близина на преминот Клепало-БЕРОВО.
За пдетални информации барајте ДРАГИЦА тел,
075 226 340

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
070 213705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам