1 / 1
Office & Gaming Computer Table Laptop Desk - Novi
6.990 МКД
Со вклучен ДДВ
29.04.2022 13:29

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Големо работно биро со фиоки (Димензии: 1.2м(д) х 60см(ш) х 75см(в))

Изработено од квалитетни монтажни елементи со целосна фабричка припрема и упатство за монтирање
Метална конструкција со темпирани црни стаклени елементи (горна работна површина и странични украсни елементи)
Фиокар со три засебни фиоки изработена од бела иверка

(бироата се спакувани во транспортни пакети и се со комплетна фабричка подготовка за монтажа. цените на сите бироа се без вклучена монтажа и без достава)

Cena: 6990 denari.

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Маси

Се продава од:

R
Потврден огласувач
072251521
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам