1 / 4
4x108 14ki
6.000 МКД
03.03.2021 15:53

Гевгелија / Гевгелија

Испраќам по карго    

Марка:

Ford

Модел:

Fusion

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

111 kw / 151 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

bandazi 4x108 14ki
so skoro novi zimski gumi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko Kostadinov
Потврден огласувач
070218193
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам