1 / 5
TROSED DVOSED FOTELJA KLUB MASICKA EVTINO I ITNO
3.000 МКД
09.04.2022 17:29

Кичево

SE PRODAVAAT TROSED DVOSED FOTELJA KLUB MASICKA OD MASIVNO DRVO SO STAKLO.TROSEDOT SE PUSHTA. NAPRAVENO E HEMISKO CISTENJE NA CEL KOMPLET. EVTINO I ITNO.
071360332

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
071360332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам