1 / 4
Yamaha fz6 naked
3.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.03.2021 22:55

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2005

Модел:

Fz6n

Километри:

25000

Yamaha fz6 so novi gumi napraven servis i dopolnitelna oprema

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
078370747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам