1 / 1
Kovacki cekan, masina za vitkanje cevki so trn, 63t presa
1.700 €
15.05.2022 09:47

Ѓорче Петров / Скопје

Се продава од:

Goran Anastasovski
Потврден огласувач
075332637
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам